ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Pozycjonowanie stron internetowych
ico

Google AdWords

Co to jest Google AdWords?
Google AdWords to płatny program reklamowy firmy Google. Umożliwia on wyświetlanie reklam czyli linków sponsorowanych w obszarze wyników wyszukiwania Google. Linki sponsorowane tworzone są przez dokonanie wyboru słów kluczowych, na które dana reklama będzie się wyświetlała.
Wyświetlenie reklam Google AdWords następuje tylko w wynikach wyszukiwania użytkowników, którzy wpiszą określone w konfiguracji kampanii lub grup reklam słowa kluczowe lub frazy. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że reklama trafia bezpośrednio do grona osób bezpośrednio zainteresowanych świadczonymi przez Państwa usługami lub oferowanymi produktami.
Czy taka forma reklamy jest korzystna? Tak, chociażby dlatego, że w 2007 reklamy emitowane w Google stanowiły aż 23,7% rynku reklamy internetowej.

Galactica cennik prowadzenia kampanii Google Adwords


Skutecznie zareklamuj swoją firmę Galactica - kampania AdWords - Twoja reklama
  • Państwa reklamy będą pojawiały się w wynikach wyszukiwania Google – bez względu na wysokość budżetu. Ponoszą Państwo koszty tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają w reklamę.


Skutecznie przyciągasz uwagę klientów
  • Użytkownicy wyszukiwarki mogą kliknąć reklamę, po to by dokonać zakupu lub zdobyć więcej informacji na temat Państwa działalności.

Państwa reklamy są wyświetlane w wynikach wyszukiwania Galactica - kampania AdWords - słowa kluczowe
  • Reklamy są wyświetlane tuż obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych, ale tylko użytkownikom wyszukującym je w wyszukiwarce. Oznacza to, że reklama trafia do osób już nią zainteresowanych.


Precyzyjne dotrą Państwo do grupy docelowej
  • Reklama będzie widoczna dla osób, które szukają czegoś w wyszukiwarce Google. Nawet gdy Państwa strona pojawia się już w standardowych wynikach wyszukiwarki, program AdWords może ułatwić dotarcie do nowych grup docelowych korzystających z Google.

Większa kontrola dla Państwa
  • Można dostosowywać budżet kampanii aż do osiągnięcia pożądanych wyników. Przede wszystkim Google AdWords daje możliwość kierowania reklam na określone języki, kraje i regiony.

Mierzalna opłacalność kampanii
  • Nie ma wymogu minimalnych wydatków ani określonego czasu działania kampanii, to sprawia, że koszty są ponoszone tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają w reklamę. To oznacza, że każda złotówka z budżetu kampanii jest wydawana na pozyskanie nowych klientów.

Opłata jest ponoszona tylko za wyniki
  • Płacą Państwo tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie reklamę, a nie za samo jej wyświetlenie.

Prezentowanie reklam tylko dla wybranego regionu
  • Reklamy mogą być wyświetlane tylko osobom wyszukującym w określonym regionie. Na przykład kampania może być skierowana tylko do klientów internetowych w danym województwie.


Jeżeli sa Państwo zainteresowani kampanią Google AdWords, prosimy się skontaktować z nami klikając tutaj
lub
prosimy napisać e-mail do serwis@galactica.pl
do góry
Aktualności

Od zeszłego roku zajmujemy się usługą pozycjonowania stron internetowych. Z satysfakcją informujemy, że udało się nam uzyskać ok. 80% skuteczności. Dzięki tej usłudze podwyższa się pierwotna pozycja w rankingu wyszukiwania Google, co zwiększa zainteresowanie stroną naszych klientów. Istotną informacją jest to, że klienci płacą za efekt! Płatność pobierana jest tylko i wyłącznie za daną frazę oraz za dany dzień, w którym pozycja strony na tą frazę osiągnęła TOP 10.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka