ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Pozycjonowanie stron internetowych
ico

Linki sponsorowane - Reklama w Google

SEM czyli Search Engine Marketing jest to metoda służąca poprawie dostępu internauty do strony internetowej, sem sprawia iż strona jest bardziej widoczna w sieci internetowej. Możemy wyróżnić dwa rodzaje metod poprawy widoczności strony internetowej. A są to odpowiednio SEO, Search Engine Optimization, czyli pozycjonowanie stron internetowych oraz linki sponsorowane np. google lub boksy sponsorowane w onet czy wirtualnej polsce. Firma Galactica zajmuje się kompleksowym prowadzeniem kampanii reklamowych zarówno w wyszukiwarkach google jaki i onet czy wp.

Co ta są linki sponsorowane?
Za linki sponsorowane możemy uznać tekstowe formy reklamy umieszczane nad lub obok organicznych wyników wyszukiwania. Dzięki modelowi rozliczania przez kliknięcie PPC (Pay Per Click), wyeliminować można mało popularne i drogie słowa kluczowe.

Poniżej przedstawiono działanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce google.
Linki sponsorowane

Zwróćmy uwagę np. frazę: "nieruchomości bydgoszcz", wpisując ją w polu wyszukiwarki klikając „szukaj” prezentuje nam listę wyników stron związanych z danym zapytaniem. Poniżej na czerwono zaznaczone zostały linki sponsorowane za pomocą których przy kliknięciu można przejść na daną stronę. Na kolor niebieski zostały zaznaczone wyniki organiczne, czyli takie strony które zostały wypozycjonowane na daną frazę.

Zaletą linków sponsorowanych jest to iż reklamodawca może sam wybrać na jakie frazy kluczowe reklamy mają być wyświetlane.

Zalety prowadzenia kampanii linków sponsorowanych:
 • Efekty linków sponsorowanych są natychmiast widoczne po uruchomieniu kampanii w przeciwieństwie do pozycjonowania gdzie na wyniki trzeba czekać.
 • Reklamodawca sam ustala budżet jaki przeznacza na reklamę, ma on możliwość określenia kwoty maksymalnej do przeznaczenia na emisję reklamy w ciągu dnia.
 • Reklamodawca sam ustala wysokość kwoty za jedno kliknięcie.
 • Pełna kontrola nad treścią wyświetlanej reklamy.
 • Możliwość wprowadzenia zmian w treści kampanii podczas jej trwania
 • Możliwość skierowania reklamy na wybrane regiony
 • Możliwość reklamy sezonowej

Firma Galactica oferuje Państwu pełną obsługę strony internetowej w ramach reklamy kontekstowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach:
 • Doradztwo w doborze odpowiednich słów kluczowych.
 • Prowadzenie odpowiedniej strategii kampanii.
 • Optymalizację kampanii.
 • Analiza statystyk.
 • Miesięczne raporty z wykonanych prac.
do góry
Aktualności

Od zeszłego roku zajmujemy się usługą pozycjonowania stron internetowych. Z satysfakcją informujemy, że udało się nam uzyskać ok. 80% skuteczności. Dzięki tej usłudze podwyższa się pierwotna pozycja w rankingu wyszukiwania Google, co zwiększa zainteresowanie stroną naszych klientów. Istotną informacją jest to, że klienci płacą za efekt! Płatność pobierana jest tylko i wyłącznie za daną frazę oraz za dany dzień, w którym pozycja strony na tą frazę osiągnęła TOP 10.

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka